O nas

PosGlanc

PosGlanc - Rodzinna firma braci Glanc

O nas

Od momentu powstania w 2006 r. firma PosGlanc zajmuje się dostarczaniem usług posadzkarskich w celu zaspokojenia potrzeb inwestorów indywidualnych oraz inwestycji deweloperskich. Bogate portfolio to tysiące metrów kwadratowych jastrychów, posadzek maszynowych, wylewek betonowych w budownictwie domów jednorodzinnych, bloków, biur, hoteli, hal, inwestycji rolnych.

PosGlanc jest firmą rodzinną prowadzoną przez braci Glanc, którzy są liderami jakości w branży posadzek maszynowych jak również największą taką firmą w centralnej Polsce. Firma swoje usługi świadczy kompleksowo, zapewnia wszystkie potrzebne materiały dla branży posadzkarskiej oraz systemy ociepleń dla wykonawców elewacji.
Firma działa w czterech obszarach:

  • pierwszy i główny to posadzki wylewki betonowe,
  • drugi to styrobeton,
  • trzeci sprzedaż materiałów budowlanych głównie styropianu oraz systemów ociepleń i ich transport
  • czwarty to serwis/naprawa i renowacja mixokretów i maszyn budowlanych.
Profesjonalne posadzki maszynowe mixokretem
PosGlanc

Nasza misja

Naszą misją jest pomoc w realizacji inwestycji budowlanych na rynku domów jedno i wielorodzinnych, hal przemysłowych, bloków mieszkalnych, garaży wielopoziomowych. W naszej pracy dążymy do zachowania najwyższych standardów jakościowych, uwzględniając potrzebę zwiększenia efektywności energetycznej, kierując się etyką zawodową oraz troską o komfort i zadowolenie użytkowników.

Pozycję lidera w branży posadzek maszynowych budujemy w oparciu o nasz profesjonalizm, pasję, z jaką traktujemy naszą pracę oraz zaufanie, jakim obdarzają nas pracownicy i klienci. Wierzymy, że wzajemny szacunek ułatwia współpracę, a rozsądna szczera rozmowa pomaga w każdej sytuacji.

Jesteśmy elastyczni i dynamicznie reagujemy na potrzeby naszych klientów, realizujemy wiele nietypowych zleceń, mając jednocześnie świadomość własnej wartości i kompetencji.

Doskonałość budujemy na solidnym fundamencie doświadczenia i zaangażowania. A także na dobrych relacjach z naszymi pracownikami, partnerami i klientami. Ważne jest to, co nas łączy, a nie różnice, które nas dzielą. Tylko dobra współpraca toruje drogę do sukcesu.